[language-switcher]

Pridaj sa k nám – staň sa dobrovoľníkom na športovom podujatí svetového formátu!

Hľadáme posilu do tímu pri príprave a realizácii Majstrovstiev sveta v skialpinizme veteránov na južnej strane Nízkych Tatier už na konci marca

Bavia Ťa výzvy? Neboj sa, nebudeš 3 dni mrznúť na svahu (iba ak by si vyslovene chcel/a) 🙂

Rád/a stretávaš nových ľudí? Očakávame cca 200 športovcov z 15 krajín, oprášiš aj cudzí jazyk!

Chceš nahliadnuť do zákulisia príprav najväčšieho zimného podujatia roku 2023 na Slovensku? Je to super skúsenosť (a dobre vyzerá aj v CV-čku) 🙂

Hľadáme takých ako si Ty. Nerozhoduje vek, nemusíš byť ani lyžiar, my z Teba spravíme SKIMO pozitív 😊

Do kancelárie pretekov potrebujeme šikovných a ochotných dobrovoľníkov, ktorí sa dohovoria po anglicky (iné jazyky sú vítané), majú tímového ducha, vedia sa zasmiať a proaktívne reagovať v rôznych situáciách. Náplň práce je nenáročná, ide o rôzne činnosti spojené s administratívou, registráciou pretekárov, výdajom štartovacích balíčkov a poskytovaním informácií. Určite medzi nás zapadneš v dňoch 30.3. – 2.4.2023.

Ak si rád/a v akcii, pri práci s kladivom si nezvykneš spôsobiť smrteľné zranenie a nie si žiadna krehká kvetinka, zídeš sa nám pri príprave Race Village. Potešíme sa, ak nám pomôžeš so stavaním štartu a cieľa, s upevňovaním reklám a s chystaním stánkov pre partnerov podujatia. Zaručujeme dobrú náladu a prvé miesto v rade na degustáciu pochúťok. 

Ak chceš zažiť atmosféru pretekov priamo na snehu, na lyžiach sa nedolámeš a chlad Ti neprekáža (nie, nehľadáme Elsu😊), potom je trať a kontrola na stanovištiach niečo pre Teba. Môžeš povzbudzovať svojich favoritov, uvidíš zblízka lídrov pretekov v akcii a budeš skutočne v centre diania. Na tejto pozícii sa už vyžaduje znalosť pohybu a orientácia v teréne, ak to pre Teba nie je problém, pridaj sa k nám.

Garantujeme Ti nové skúsenosti, teplý obed, super kolektív a pripravujeme aj jedinečný balíček pre dobrovoľníkov v závislosti od počtu dní strávených s nami.

Už aj jeden deň sa oplatí, čaká Ťa: karta  Horehronie, ponožky, požičanie skialpového  výstroja v BB na 1 deň (podľa kapacít požičovne, okrem soboty). Ak zvládneš aj štyri dni, máme pre Teba nachystaný skialpový výstroj na 2 dni a okrem iného aj zľavu pri nákupe nad 100 eur 10 %; nad 200  eur 12 %; nad 300 eur 15 % v predajni ActivePlanet Banská Bystrica. A zážitky, kopec zážitkov na kopci zážitkov 😊

Registračný formulár pre dobrovoľníkov nájdeš na Kontakt – Challenge Chopok, viac info Ti radi poskytneme na info@challengechopok.sk. Tešíme sa na Teba na Srdiečku, Chopok, juh.

Organizačný tím Majstrovstiev sveta v skialpinizme veteránov